browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: maj 2013

2013 – 4 – Visehrad – Estergom – Sopron

    Część  4 Visehrad  –  Estergom  –  Sopron   Niestety na  zaplanowane baseny nie było już czasu i ruszyliśmy do Visehradu . Co prawda już tam z Iwonka byliśmy ale co nam szkodzi . Co prawda już tam z Iwonka byliśmy ale co nam szkodzi. Pogoda ładna . Pojechaliśmy nabrzeżem wzdłuż Dunaju , najpierw pod … Continue reading »

Categories: Urlop 2013 | 7 komentarzy

2013 – 2 – Tokaj – Sarospatak

 Część  2 Tokaj  –  Sarospatok Wjeżdżamy , przed nami zwykłe małe miasteczko położone u ujścia Bodrogu do Cisy. Dojeżdżamy do starej części i zaczynamy się rozglądać za jakimś hotelem. Stary Tokaj to mała mieścinka , niewiele tu hoteli. Znajdujemy w necie jaskiś porządny , elegancja , nowoczesność , wszystko pięknie , ma tylko jedna wadę … Continue reading »

Categories: Urlop 2013 | 5 komentarzy

2013 – 1 – Miskolc – Tapolca

   Część  1 Jazda Warszawa – Miskolc Tapolca Pierwszy cel   –  TOKAJ , później Budapeszt koniecznie przez Hortobagy, Wiedeń i jak zdążymy to chwila w Bratysławie. To plan na ten wyjazd, a w zasadzie to tylko szkic. Tokaj na pewno, w końcu jedziemy odreagować i trochę się upodlić, a reszta , zobaczymy. Ruszyliśmy jak zwykle … Continue reading »

Categories: Urlop 2013 | 10 komentarzy

2013 – 3 – Debrecen – Hortobagy – Budapest

   Część  3   Debrecen – Hortobagy – Budapeszt    Teraz wg planu Hortobagy ze swoim Napoleońskim mostem ale najpierw miałabyć Nyiregyhaza ze swoimi Aqua parkami. I innymi termalnymi atrakcjami. Po chwili kolega rzucił coś o Debreczynie i tak już zostało . Śmignęliśmy obok jakichś Pershingów , W Nyirehyhazie na skrzyżowaniu zrobiłem zdjęcie policyjnej budki, która wygladała … Continue reading »

Categories: Urlop 2013 | 3 komentarze

2013 – 7 – Bratysława

  Część  7   Bratysława Jeśli do domu i na obiad to przekonuję wszystkich , żeby jeszcze godzinkę się pomęczyli, a na Słowacji będzie dużo taniej. Przechodzi . Po godzinie wjeżdżamy do Bratysławy.                         Pozostawiamy zamek w spokoju . Omijamy tą starą restaurację na pylonie mostu wiszącego , szkoda.Wspomnienia wracają , Byliśmy tam kiedyś razem … Continue reading »

Categories: Urlop 2013 | 7 komentarzy